Header Image

Murat BEDİR

1979 Yılı Yozgat ili Yerköy ilçesi doğumluyum, 1984 yılında 2 biladerimle birlikte Yozgat Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna kaydımız yapıldı.
İlk, orta ve lise öğrenimimi Yozgat’ta tamamladım, 1998 Yılında SSK Genel Müdürlüğünde göreve başladım, 1999/2001 yılları arasında Vatani Görevimi Hakkari Dağ Komando Tugayında yaptım. Tekrar Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığında görevime başladım.
YURT – AY Büro Sendikasının Kurucu Üyesi ve Genel Merkez Genel Başkan Vekili olarak görev yaptım, Sendikamızın 1. Olağan Genel Kurulunda yine aynı göreve laik görüldüm ve Genel Başkan Vekili seçildim.
8 Şubat 2016 Tarihinde Genel Başkanımızın istifa nedeni ile Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararı ile 08.02.2016 tarihinde YURT – AY Büro Sen Genel Başkan’ı seçildim. Sendikamıza hizmet etmeye devam etmekteyim.
Yozgat YURT – AY Derneği Yönetim Kurulu Üyesi (Genel Sekreter) görevini yürütmekteyim, ayrıca Yozgat SHÇEK Spor Kulübü Kick Bosk takımı lisanslı sporcusuyum ve Ankara YURT – Der. Kurucu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldım.
Evli 2 çocuk Babası
Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kölelik düzenine son yaşasın Özgür Sendikacılık.